منو

درمان‌های سریع و راحت برای جوان‌‌تر شدن چهره

با بالا رفتن سن، خطوط و چین و چروک‌هایی بر روی پوست ظاهر می‌شود که ظاهر ناخوشایندی بر چهره فرد دارد. یکی از دغدغه‌های اصلی افراد این است که دنبال روش‌ها و درمان‌هایی برای رفع این چین و چروک‌ها و جوانسازی چهره خود می‌باشند. امروزه با پیشرفت‌ علم روش‌های بسیاری برای جوانسازی چهره و زیبایی وجود دارد که در ادامه به درمان‌های زیبایی که به جوان‌تر شدن شما کمک می‌کند و باعث رفع و بهتر شدن خطوط و چین و چروک پوست می‌شود، اشاره کرده‌ایم.

جوان‌سازی

بوتاکس و بالا کشیدن ابروها

در این عمل زیبایی معمولا پوست اطراف و بالای ابروها کمی به بالا کشیده می‌شود به طوری که انحنای طبیعی ابرو چند میلی‌متر بالاتر قرار می‌گیرد. تزریق بوتاکس با آرام کردن عضلات زیرین به منظور صاف کردن پوست و آرام کردن عضلات بین ابروها اثر می کند. این کار به عضلات پیشانی اجازه می دهد تا عضلات آرام شده بین ابروها را بالا بکشند و در نتیجه موجب بالا رفتن ابروها و نمایان شدن بیشتر چشم ها شود.

لیفت ابرو با بوتاکس

درمان خطوط عمقی پیشانی

در فرایند پیری بخشی از حجم صورت از دست می‌رود و پوست اضافی و فضای خالی در طرفین چشم‌ها و شقیقه‌ها باقی می‌ماند. با پر کردن این نواحی گود شده و پر کردن عمق خطوط پیشانی به کمک روش‌های زیبایی ساده مانند تزریق فیلرهای پوستی (ژل) چهره جوان‌تر می‌شود.

انواع خطوط چهره

رفع چروک های گوشه ی چشم

چروک‌های گوشه چشم یا خطوط پنجه کلاغی به خطوط ریزی گفته می‌شود که به ‌صورت شعاعی از گوشه چشم شروع می‌شوند. این چروک‌های چشم با قرارگیری زیاد در معرض آفتاب و دود سیگار شدیدتر می‌شود. تزریق بوتاکس به راحتی می‌تواند این خطوط را با ضعیف کردن عضلات برطرف نماید.

‎خط خنده و چین بین لب و چانه

چین‌های نازولابیال (چین بین بینی و لب) یا خط خنده و منتولابیال (چین بین لب و چانه) باعث غمگین به نظر رسیدن چهره می‌شوند. این چین‌ و چروک‌ها اولین علائم پیری چهره هستند. درمان آن با فیلرهای حجم دهنده انجام می‌شود که حجم را به این نواحی بازگردانده و تولید کلاژن در این نواحی را تحریک می‌کند.

‎ رفع چین ناودان اشکی

پف زیر چشم، تیرگی زیر چشم و گودی زیر چشم‌ها باعث می‌شود حتی چهره جوان، پیر و خسته به نظر برسد. به علت کاهش رطوبت و حجم پوست، ناحیه بین چشم‌ها و بینی که ناودان اشکی نام دارد، فرو رفته و خالی به نظر برسد و همین امر باعث خسته به نظر رسیدن چهره می‌شود. با کمک تزریق فیلر نرم به راحتی می‌توان این ناحیه را پر کرده، گودی زیر چشم را محو کرد و چهره را جوان‌تر نمود. در صورتی که از نتایج راضی نباشید می‌توان به راحتی آن را به حالت اول بازگرداند.

تزریق ژل زیر چشم

‎ برجسته کردن گونه‌ها

مشخص‌ترین نشانه فرایند پیری در ناحیه سیب گونه دیده می‌شود. بازگرداندن حجم از دست رفته این ناحیه باعث جوان شدن چهره می‌شود. بدون این که نیازی به تحمل درد کاشت گونه داشته باشید می‌توانید از داشتن گونه‌هایی زیبا و برجسته لذت ببرید. این کار با استفاده از فیلرهای با چگالی بالا انجام می‌گیرد. هنگامی که پوست روی گونه با استفاده از این مواد پر و کشیده می‌شود، خط خنده نیز کشیده شده و عمق آن کاهش می‌یابد و افتادگی گونه‌ها اصلاح می‌شود.

تزریق ژل به گونه

رینوپلاستی غیر جراحی

تقریبا همه افراد برجستگی یا قوز بینی با درجات مختلف، انحراف بینی یا نوعی بدشکلی بینی دارند. بسیاری از این افراد که تمایل به تغییر اندازه بینی خود با جراحی ندارند، می‌توانند رینوپلاستی غیر جراحی (با تزریق ژل) انجام دهند. همچنین این روش گزینه خوبی برای بیمارانی است که قوز بینی دارند، افتادگی مختصر نوک بینی دارند و یا پل بینی مسطح (بینی آسیایی) یا نوک بینی پهن با برجستگی کم دارند. در صورتی که از نتایج راضی نباشید می‌توان به راحتی آن را به حالت اول بازگرداند. جهت کسب اطلاعات بیشتر در این زمینه می‌توانید به مقاله زیبایی بینی بدون جراحی مراجعه کنید.

اصلاح فرم و نوک بینی با تزریق ژل

اصلاح لبخند

با چند تزریق بوتاکس در نواحی استراتژیک می‌توان از بالا رفتن بیش از حد گوشه‌های لب بالا به سمت بالا در هنگام خندیدن و دیده شدن لثه جلوگیری نمود. با این روش لبخندی زیبا را به خود هدیه دهید.

اصلاح طرح لبخند

برجسته کردن چانه

با افزایش سن چانه کشیده وافتاده می‌شود. با استفاده از فیلرمی‌توان مشکل بلند بودن چانه و یا کوتاه بودن آن را حل نمود. خطوطی که از گوشه‌های لب به سمت چانه کشیده می‌شود را می‌توان با استفاده از فیلرازبین برد. همچنین در صورتی که چال چانه داشته باشید و از آن ناراضی باشید، می‌توانید با فیلر آن را پر کنید. افرادی که چانه کوچک یا عقب دارند گزینه بسیار مناسبی برای تزریق فیلر هستند و نتیجه بلافاصله قابل ملاحظه است.

برجسته کردن چانه

برجسته کردن لب‌ها

درهرسنی می‌توان لب‌ها را پر، گوشتی و برجسته نمود. با استفاده از فیلر علاوه‌ بر ایجاد زیبای طبیعی در لب‌ها، می‌توان مشکلاتی مانند نازک بودن، چین و چروک لب و غیرقرینگی را برطرف نمود. با کمک فیلر می‌توان حجم از دست رفته را به لب‌ها بازگرداند. این روش بسیار سریع و راحت است. همچنین می‌توان گوشه‌های پایین افتاده لب را به سمت بالا کشیده و چهره را شادتر و شاداب‌تر نشان داد. در صورتی که از نتایج راضی نباشید می‌توان به راحتی با تخلیه فیلر، آن را به حالت اول بازگرداند. اگر قصد برجسته کردن لب‌های خود را دارید، پیشنهاد می‌کنیم به مواردی که در مقاله نکات قبل از تزریق ژل لب توضیح داده‌ایم، توجه نمایید.

تزریق ژل لب

زاویه ‌‌سازی صورت

با تزریق فیلر می‌توان خط فک را تقویت کرد و جوانی را به نیمه پایینی صورت بازگرداند. همچنین افرادی که صورت باریک و کشیده دارند، دکتر مریم ملکی با اشراف روش‌های زیبایی‌شناسی صورت و اصلاح تناسب‌ها و زوایای صورت، به راحتی می‌تواند فرم صورت شما را اصلاح کرده و زیباتر و جذاب‌تر کند. با فرم‌دهی و زاویه ‌سازی فک با تزریق ژل می توان این نواحی را برجسته کرد و به اصطلاح زاویه‌ دار نمود و زیبایی خاصی برای کل صورت ایجاد کرد.

زاویه دار کردن فک و صورت

لیفت گردن نفرتیتی

لیفت گردن نفرتیتی سبب کشیده شدن پوست به سمت بالا و به حداقل رسیدن چین‌ها و شلی و افتادگی پوست فک پایین می‌شود در نتیجه ساختار استخوانی برجسته ‌تر و نمایان می‌شود. علاوه بر این تزریق بوتاکس در باندهای عمودی گردن (باندهای برجسته‌ عمودی که با افزایش سن در گردن مشهود می‌شود) افتادگی ناحیه زیر فک را کاهش داده و چین و چروک گردن را برطرف می‌کند.

 تزریق بوتاکس در گردن و لیفت گردن نفرتینی

تعریق زیر بغل و کف دست

تعریق بیش از حد (هیپرهیدروز) می‌تواند کیفیت زندگی بیماران را به شدت تحت تاثیر قرار دهد، به شکلی که در روابط اجتماعی شغلی و همچنین فعالیت‌های روزانه تداخل ایجاد می‌کند. درمان غدد عرق درپوست با بوتاکس سبب مهارشدن استیل کولین می‌گردد و در نتیجه تولید عرق نیز کاهش می‌یابد .مقدار کم تزریق بوتاکس در ناحیه زیر بغل یا کف دست، باعث جلوگیری از تولید عرق در این نواحی می‌شود. نتایج این درمان تا 10 ماه حفظ می‌شود.

حذف موهای زائد

لیزر الکس در برطرف کردن دائمی موهای زائد در تمام نواحی بدن از جمله زیر بغل، بالای کمر، اطراف ابرو، ساق پا، موی جلوی گوش و غیره بسیار موفق است. لیزر موهای زائد باعث تخریب دائمی بیشتر فولیکول‌های مو می‌شود و در زمان محدودی می‌تواند صدها فولیکول مو را از بین ببرد. پوست ناحیه لیزر شده، مخصوصا ساق پا و صورت صاف و لطیف می‌شود و فاقد لکه‌های پوستی ناشی از موهای زیر پوستی.

لیزر موهای زائد

جوان کردن دست‌ها

به مرور زمان با افزایش سن، پوست دست حتی سریع ‌تر از چهره پیر می‌شود. با استفاده از ترکیبی از فیلر و لیزرهای غیر تهاجمی می‌توان نتایج شگفت ‌انگیزی دراین زمینه به دست آورد. با این روش‌ آی‌ پی ال پیشرفته می‌توان لکه‌های سطحی پشت دست‌ها را بدون عارضه محو کرد.

جوانسازی ذست‌ها

جوان کردن پوست پا

یکی از علائم پیری در همه افراد خشکی، چین و چروک، پوست ضخیم و پینه‌های تشکیل شده در پا و به خصوص در اطراف پاشنه و بالشتک پا و همچنین رشد ناخن به داخل گوشت است. یک درمان خانگی فوری غوطه ‌ور کردن مچ پا در آب گرم مخلوط با مقداری نمک دریا و استفاده از سنگ ‌پا برای جدا کردن لایه سلول‌های مرده می‌باشد. سرعت تبدیل سلولی در کف پا بسیار بالا است بنابراین باید مرتبا این ناحیه را با روش گفته شده لایه ‌برداری نمایید.

روش دوم این است که دو تا سه شب در هفته پیش از خواب پا را با مقداری وازلین ماساژ بدهید. جوراب مشکی بپوشید تا رطوبت با حفظ شود و در طول شب رطوبت رسانی کافی انجام شود. همچنین هنگامی که لوسیون یا مرطوب‌ کننده به ساق پای خود می‌زنید، کف پا را فراموش نکنید. با این کار خشکی پا برطرف شده و لایه‌برداری ملایمی انجام می‌شود.

جوان‌سازی پوست پا

کشیدن و سفت کردن پوست

‎فناوری هایفوتراپی، آر اف فرکشنال و تیکسل روش‌های جدید و بسیار کم عارضه برای سفت کردن و کشیدن پوست در مراحل اولیه چین و چروک و شل شدن پوست و بافت‌های زیر پوست اطراف گردن و صورت هستند. با این درمان خط فک مشخص ‌تر شده و چهره جوان ‌تر می‌شود. این روش بسیار راحت و سریع بوده و برای بهبود کانتورهای صورت و حتی شکم، بازو، ران و باسن بدون جراحی و عوارض انجام می‌شود.

هایفوتراپی


اشتراک این مطلب :

آدرس مطب : اصفهان ، خیابان چهارباغ بالا ، جنب مجتمع پارک ، طبقه فوقانی بانک سپه
تلفن : 36662224 - 031

مطالب مرتبطنظرات کاربران درباره این مطلب :

برای متن پیام فقط از حروف فارسی استفاده کنید .
این فرم صرفا جهت دریافت نظرات ، پیشنهادات و انتقادات کاربران در مورد مطلب فوق میباشد .
به سوالات پزشکی در این بخش پاسخ داده نمیشود .
از ارسال پیام های تبلیغاتی در این بخش خودداری نمایید .
حداکثر طول مجاز برای متن پیام 500 کاراکتر است .
نام و فامیل :
تلفن :
ایمیل :
متن پیـام :
ویزیت آنلاینثبت سوالات پزشکیلیزر موهای زائدبوتاکستزریق فیلر
خدمات کلینیک هور
دکتر مریم ملکی در سال 1369 تحصیلات خود را در رشته دکترای عمومی با کسب رتبه اول کشور و در سال 1377 دکترای تخصصی پوست و مو را با کسب رتبه اول استان و رتبه سوم کشور به اتمام رسانید.او در سال 81 به عضویت انجمن متخصصین پوست امریکا و در سال 83 به عضویت انجمن متخصصین پوست اروپا در آمد. او همیشه در تلاش برای کسب علوم و فنون جدید و همچنین خرید جدیدترین تجهیزات به روز دنیا به کشورهای اروپائی و امریکائی سفر نموده و در سمینارها و کنگره های تخصصی پوست و موی داخل و خارج از کشور حضور فعال دارد.او در تاریخ 89/8/12 موفق به ثبت اختراع دستگاه سنجش عمر گرافت های مو در عمل پیوند موی طبیعی شد .ایشان دائماً سعی کرده کلینیک خود را از نظر خدمت رسانی و همچنین تجهیزات هم سطح کلینیک های مدرن اروپا و امریکا تجهیز نماید تا هم وطنان عزیز بتوانند از جدیدترین تکنولوژی روز دنیا در زمینه پوست و مو بهره مند شوند.
فرم ثبت نام مشاوره تلفنی رایگان
نام و نام خانوادگی : شماره تلفن همراه : نوع درخواست :
نام و فامیل : تلفن همراه : درخواست :
آخرین تصاویر گالری
جدیدترین مطالب
بیماری اورف چیست؟

اورف يک بيماری عفونی ويروسی مشترک بـين انـسان و دام است كه طور شـايع در گوسـفند و بـز ايجـاد بيماری می‌كنند. ضایعات اورف معمولا منفرد یا در تعداد خیلی کم ایجاد و بیشتر در انگشت، دست یا ساعد رخ می‌دهند. به طور مشخص توده اورف سفت و گوشتی است و برخلاف ظاهرش حاوی چرک و ترشح نیست. ادامه مطلب

لیکن پلان مویی یا لیکن پلانوپیلاریس

بیماری لیکن پلان یک بیماری التهابی بوده که با ریزش مو دائمی و پیشرونده در سر مشخص می‌شود. استرس،مصرف سیگارو آلودگی هوا از علل شایع بروز این بیماری است. درمان ریزش مو در مبتلایان به لیکن پلان با ریزش موی عادی متفاوت است. علایم آن موها به آسانی کنده می‌شود و خارش و غیره است. ادامه مطلب

ملانونیشیای طولی ناخن

تغییر رنگ سیاه یا تیره در ناخن را ملانونیشیا می‌نامند که معاینه درموسکوپی یا بیوپسی گاهی لازم است برای علل و گزینه‌های درمان . یکی از تهدیدهای این بیماری ملانوم یا یا سرطان پوست در ناخن است. یکی از علائم ملانوم رنگ تیره در پوست و مرز ناخن مربوطه شود، که به آن علامت هاچینسون می‌گویند. ادامه مطلب

کاربرد اسکالپ سر در کم‌ مویی

انجام پیوند مو، همیشه به آسانی امکان پذیر نیست، یکی از جدیدترین و پرطرفدارترین راه‌ها برای درمان کم پشتی و کاهش موها میکروپیگمنتیشن اسکالپ یا به طور خلاصه اسکالپ سر یا میکرواسکالپ است. اسکالپ به معنی پوست سر می‌باشد که طی فرایندی، پیگمنت (رنگدانه) از طریق سوزن‌های ریزی به پوست سر تزریق می‌شوند. ادامه مطلب

پروفایلو چیست؟

این ژل یک پرکننده نیست و حجم‌دهی ندارد و به رفع چین و چروک صورت و لیفت آن و در کل به جوانسازی کمک می‌کند. خواصی همچون مدت اثر طولانی، سازگاری بالا با پوست و غیره دارا می‌باشد. پروفایلو ژل حاوی اسید هیالورونیک، که به طور طبیعی در پوست وجود دارد که باعث آبرسانی و حجم‌دهی به آن می‌شود، است. ادامه مطلب

جدیدترین پیام های کاربران
منیره سادات :

ممنونم از خانم دکتر عزیز و مهربونم ،ب خاطر شرایط کرونا ویزیت آنلاین داشتم و خیلی راضی هستم . ممنون ک تو این شرایط ویزیت انلاین و دارید تا افرادی ک مثل ما کیلومترها دورن بتونن استفاده کنند از تجربیات بسیار خوب خانم دکتر .

سارا شادمهر :

خیلی راضی بودم، ممنونم از خانم دکتر ملکی و باقری عزیز و باقی همکارانشون.

سيمين ح :

عرض سلام خدمت خانم دكتر عزيز سپاس از همه زحمات شما شما جزءاستثنا پزشكان متخصصي هستين كه براي بيمار خود وقت ميذارين و با دلسوزي و حوصله تمام مرحله تشخيص و تجويز را انجام ميدين خواستم اينجا از شما قدرداني كنم و براتون از خدا سلامتي وطول عمر را خواستارم.

مرضیه نامدار :

سلام خانم دکتر ملکی مهربون و عزیز.من چندماهی میشه صورتم پر از آکنه و لک های قهوه ای شده بود، در حدی که حاضر نبودم خودم رو تو آینه نگاه کنم یا بیرون برم.حقیقتا خداروشکر میکردم کرونا اومدو با ماسک باید بیرون برم یا دیگه قرار نیست مهمونی برم.که ده رو پیش اومدم پیش شما،برام محلول و دارو نوشتین و لیزر انجام دادین، صورتم پوسته ریزی کرد و لایه برداری شد.و خیلییی از لکه های قهوه ایم رفت ، جوش هام کم شد و چربی پوستم کنترل شد.یعنی انقدر ذوقشو دارم.باز اعتماد بنفسم برگشته.خیلیییی ماهییین.خیلییییی

ژ الف :

با عرض سلام خدمت خانم دكتر عزيز .من حدود هفت سال پيش عمل ليپوليز شكم و پهلو انجام دادم و همزمان تزريق چربي به ناحيه صورت الان كه هفت سال ميگذره تزريق چربي در ناحيه صورت عالي بوده و ماندگار البته من در دو مرحله تزريق را انجام دادم عمل ليپوليز شكم و پهلو هم نتيجش چيزي شبيه معجزه بود براي من چون من اصلن اضافه وزن نداشتم و فقط شكم داشتم كه تمام راه ها را براي از بين بردنش امتحان كرده بودم و أنواع ورزش ها را امتحان كرده بودم .عمل ليپوليز خيلي عاليه به شرط اينكه بعدش خيلي مراقب رژيم و ورزش باشيم

گواهینامه‌های بین المللی

استفاده از مطالب این سایت فقط با ذکر منبع مجاز می‌باشد