کادر پذیرش و درمانی کلینیک هور
رفع گودی زیر چشم با تزریق ژل و چربیجراحی پلکتزریق چربی و باسن و ساق پاپاک کردن تاتو با لیزرهایفو

دلايلي كه به خاطر آنها دست به پيوند موي طبيعي میزنند

اگر شما يك مرد يا زن بالغ با سري پر از مو باشيد شايد تاكنون هيچ وقت به پيوند موي طبيعي فكر نكرده باشيد. اما چه اتفاقي مي افتد اگر برادر ، خواهر ، همسر و يا همكار شما پيوند موي طبيعي انجام دهد؟ چه احساسي در اين مورد خواهيد داشت ؟ به اين شخص چه خواهد گفت ؟ اگر خود شخص در ابتدا به آن اشاره نكند آيا اصلاً چيزي خواهيد گفت؟ درك دليل اينكه يك نفر دست به پيوند مو مي زند از درك دليل اينكه يك نفر دندان هايش را ارتودنسي مي كند چندان متفاوت نيست .

اصولاً شخصي كه تصميم به انجام يك عمل زيبايي مي گيرد اين كار را براي بهتر كردن ظاهر خود انجام مي دهد . هنگامي كه يك آشنا ، دوست يا همكار بريس دنداني دارد ، دليل آن معمولاً واضح است و نياز به توضيح ندارد ، همين مورد درباره پيوند مو صادق است. ديدگاه هاي قديمي در مورد عمل هاي زيبايي: ديدگاه هاي قديمي به سختي از بين مي روند و اعتقاد به بيهودگي عمل هاي زيبايي هنوز نيز پايدار است . عملهاي زيبايي امروزه بسيار معمول ، مورد قبول و موفق هستند . ميليون ها فرد عمل هاي زيبايي مختلف با دلايل متفاوت انجام مي دهند ، از بين بردن جاي جوش صورت و ديگر نقايص پوستي گرفته تا ارتودنسي دندانها، و عمل زيبايي فك .

عمل پيوند موي طبيعي نيز يكي از همين عمل هاست. با اين وجود اين عقيده كه عمل هاي زيبايي نشانگر خودمحوري و پوچي است همچنان بر عقايد سايه مي افكند . اين يك اعتقاد كهنه و منسوخ است كه متأسفانه به سختي از بين مي رود. اعتماد به نفس ، تصوير ذهني از خود و احترام به خود: امروزه ديدگاههاي نوين اجتماعي انسانها را تشويق مي كند تا مراقب سلامت جسمي و روحي خود باشند. كتاب فروشي ها پر شده است از كتاب هايي كه اطلاعاتي درباره تغذيه و ورزش براي افراد عادي اجتماع در اختيار مي گذارند.

ورزش مرتب سلامت دستگاه قبلي عروقي ، ريوي و استخواني اسكلتي را بهبود مي بخشد و همچنين كمك مي كند تا يك بدن ورزيده و از لحاظ ظاهري جذاب داشته باشيم . تغذيه و رژيم غذايي ، مكمل هاي ورزش در راه بهبود ظاهر و نگهداري وزن در حدي است كه براي سلامت مضر نباشد . يك نگاه در آينه مي تواند مشخص كند كه آيا شخص مراقب وضعيت ظاهري خود هست يا نه ؟ احساس رضايت جسمي در گرو احساس رضايت روحي است .

در نسل گذشته يك فرد 60 ساله پير محسوب مي شد . در حالي كه امروزه يك فرد 60 ساله هنوز مي تواند در مرزهاي سلامتي روحي و جسمي يك ميانسال ارزيابي شود . امروزه 60 ساله اي كه مرتب ورزش مي كند و يك تغذيه سالم دارد ممكن است ظاهر جسمي شخصي را داشته باشد كه سالها از او جوانتر است. يك بدن متناسب مي تواند همراه شود با پيوند موي طبيعي سري كه سالها تاس بوده است و يا ظاهر خود ار تنها با موهايي ظريف حفظ نموده است . همچنان كه نقايص زيبايي شناسي از زيبايي ظاهر مي كاهند ، ممكن است مردان و زنان 30، 40 يا 50 ساله نيز كه اندام متناسب دارند به دليل يك نقص زيبايي مسن تر از سن خود به نظر برسند. اگرچه ممكن است ظاهر يك مرد 40 ساله با سر تاس و يا منطقه تاس در فرق سر مشخص شود ، اما ريزش مويي كه در كل پوست سر منتشر است (آن چنان كه در ريزش موي اندروژنتيك با الگوي زنانه رخ مي دهد) براي خانم هاي 40 ساله كه از لحاظ ساير شرايط در وضعيت خوبي هستند ، غيرقابل قبول است . اين امر ، امري بديهي است كه افرادي كه مراقب شرايط جسماني خود باشند ، به مراقبت از ظاهر خود نيز بپردازند .

تصوير ذهني از خود بخشي از اعتماد به نفس و همچنين احترام به خود است. اعتماد به نفس و احترام به خود و نيز مراقبت از تصوير ذهني يك موضوع است كه به طور گسترده در جامعه پذيرفته شده است. اهميت به ظاهر در محل كار: مطالعات مختلف نشان داده است كه جذابيت ظاهر ارتباط معناداري با پاداش و تشويق در محل كار دارد . شخصي كه ظاهري جذاب از خود ارائه مي كند ، شانس خود براي پيشرفت و ترقي را افزايش مي دهد. ظاهر خوب همچنين ارتباط معناداري با افزايش اعتماد به نفس دارد و يكي از خصيصه هاي كارمندان و كارفرمايان كه آنها را موفق مي كند اعتماد به نفس است . لذا اصلاح مشكلات و نقايص زيبايي نظير تاسي سر مي تواند يك حركت با ديدگاه اقتصادي باشد. جايي كه زيبايي در محل كار همه چيز است: هنر پيشگان افرادي هستند كه ظاهرشان نقش اصلي در شغلشان را دارد .

مهم ترين چيز در تعيين اينكه يك هنر پيشه نزد مخاطبان چگونه شناخته شود و در يادها بماند ، ظاهر وي است. نقايص و مشكلات زيبايي نظير تاسي سر مي تواند با تكنيك هاي گريم جبران شود ، و اين كار مرتباً توسط هنرپيشگان نسل قبل مورد استفاده قرار مي گرفت. اما امروزه پيشرفت در تكنيك هاي پيوند مو با تأكيد بر ظاهر طبيعي به جاي رسيده است كه افتراق بين موهاي پيوندي و موهايي كه هيچ وقت دچار ريزش نشده اند امكان پذير نيست. پيوند موي طبيعي در واقع يك حركت اقتصادي است كه روز به روز توسط شمار بيشتري از هنرپيشگان انجام مي شود . هنرپيشگاني كه نمي خواهند يكسان بودن ظاهر آنها بر روي صحنه و در اجتماع نيازمند گريم باشد.

باتشکر از دکتر پارسا نوایی

آلبوم عکس کاشت مو

لطفا از عکسهای قبل وبعد بیماران درگالری عکس دیدن فرمایید.

آدرس:اصفهان- خ چهار باغ بالا جنب مجتمع پارک ساختمان گلستان طبقه فوقانی بانک سپه مرکز لیزر هور (دکتر مریم ملکی )

تلفن :03116662224

فالو اینستاگرام و تلگرام
دیدن تصاویر

لابیا پلاستی

جراحی زیبایی لابيا لبه های کوچک است که با کاهش سایر و بهتر شدن شکل لبهای کوچک اطراف واژن می شود بعضی از بانوان با لابیا های بزرگ و غیر قرینه متولد می گردند برخی دیگر بعد از زایمان طبیعی یا افزایش سن دچار این مشکل می شوند ظاهر لبه های بزرگ باعث کاهش اعتماد به نفس گشته و باعث احساس خجالت در کنار همسر

اگر قصد ليزر موى زائد داريد

اشعه لیزر با قدرت بالا به پیاز مو آن ها را از بین می برد. پیگمنت های موجود در مو اشعه را جذب می کند و موها را درون پیاز مو از بین میبرد.تنوع لیزرها و منابع نوری آن ها می تواند برای از بین بردن موهاى زائدمورد استفاده قرار گیرد.ليزر موى زائد معمولا 4 تا 6 جلسه به فاصله ماهی يكبار برای صورت و به فاصله

ریزش مو در زنان و اثر آن برکیفیت زندگی آنان

ریزش مو می تواند اثر مخربی بر کیفیت زندگی زنان داشته باشد . ریزش مو در زنان اغلب توسط خانواده ، دوستان و یا حتی پزشک خانوادگی آنها جدی گرفته نمی شود . ریزش مو در زنان موجب ایجاد مشکلات روانشاختی و عاطفی فراوانی می شود و اگر این مشکلات توسط اطرافیان بیمار جدی گرفته نشود ، کاهش اعتماد به نفس ، اضطراب

هفت حقیقت درباره الگوی طاسی و ریزش مو در زنان

نازک شدن موی خانم ها بین سنین دوازده تا چهل سالگی رخ می دهد و الگوی طاسی زنانه شرایطی است که در بیش از نیمی از زنان ایرانی که پنجاه سال سن دارند اتفاق افتاده است در ادامه هفت حقیقت که هر زن باید در مورد الگوی طاسی و ریزش مو زنانه بداند بیان شده است ژن ها رشد موی شما را دیکته می کند دکتر آنتونب اورو